Консультацію щодо купівлі та
характеристикам товару
можна отримати Пн-Пт 10:00 до 19:00
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Сервісне обслуговування, усі дзвінки по
Україні безкоштовні з 09.00 до 18.00
+38 0 800 30 33 34
0
Ваш кошик порожній
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДО ВАШОГО ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДО ВАШОГО ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!!

Про компанію

Компанія Interline вітає вас. Наша компанія виробляє і поставляє побутову техніку, яку відрізняє висока якість і оптимальна ціна. Не секрет, що часом ми залишаємо гроші тільки за відомий бренд, переплачуючи в рази, і вибираючи з обмеженого асортименту моделей, які нам нав'язує реклама. Але, погодьтеся, що для побутової техніки важливо співвідношення ціна / споживчі якості, а не те, скільки разів ми чуємо згадка про фірму виробника протягом дня.

Наша компанія пропонує побутову техніку ексклюзивної якості, так як її виробництво ведеться на лініях, сконструйованих з урахуванням останніх технологічних досягнень.

Всі виробничі потужності відповідають вимогам:

  • Строгий, багатоступінчастий контроль;
  • Передове технічне оснащення;
  • Відповідність галузевим міжнародним стандартам;
  • Екологічність виробництва.

Нас вибирають тому, що ми пропонуємо високоякісну сертифіковану продукцію. Продукція сертифікована відповідно до суворим міжнародним стандартам і має відповідні сертифікати якості:

Ми ретельно відстежуємо всі моделі, новинки і тренди в розвитку сучасної побутової техніки. Лінійки наших продуктів постійно не тільки оновлюються, а й якісно змінюються відповідно до світових тенденцій в області дизайну, ергономіки, функціональних і технічних характеристик.

Interline - розвивається. Наші головні пріоритети в роботі - екологія, економія, енергозбереження. Ми працюємо з підприємствами, які зарекомендували себе як надійні виробники конкретного виду побутової техніки. А це означає, що купуючи нашу продукцію ви, гарантовано, отримуєте якісний товар з кращою ціною в своєму сегменті.

Interline активно бореться за чистоту навколишнього середовища .Ми не використовуємо при виробництві техніки шкідливих сполук і токсичних матеріалів. Наша компанія несе відповідальність не тільки як продавець, але і як виробник за кожне випущений пристрій.

Жорсткий, постійний контроль на всіх стадіях виробництва гарантує не тільки якість придбаного вами товару, але і його екологічну безпеку, кращі енергозберігаючі та економічні показники. Ми завжди раді бачити вас на нашому сайті, який допоможе вам знайти відповіді на питання, що цікавлять і підібрати найбільш підходящу модель побутової техніки.

Interline - побутова техніка, яка піклується про вас.

*В тексті та цифрових позначеннях можуть бути допущені помилки. За повною та детальною інформацією щодо вбудовування та підключення приладу звертайтеся до керівництва користувача та в спеціалізовані сервісні центри. Зміни технічних характеристик, конструкції, комплектації приладів та асортименту можуть бути зроблені виробником без попереднього повідомлення.